| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοκινητήρας τύπου Swash-Plate, Εμβολοκινητήρας Μεταβλητής Μετατόπισης |
| Εφαρμογή | Ναυτιλιακά Μηχανήματα, Εξοπλισμός Μεταλλείων |
| Εκτόπισμα | 28-1000 cm³/στροφ |
| Φλάντζα | 4 τρύπες ή 8 τρύπες |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ανίχνευσης φορτίου αντλίας A11VO |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| Εφαρμογή | Λιμενικά Μηχανήματα, Μηχανήματα Κατασκευών |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας σερβομηχανισμού |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου αντλιών |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Μεταλλείων, Υδραυλικό Σύστημα Βαρέων Οχημάτων |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ανίχνευσης φορτίου υδραυλικής αντλίας |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Μηχανήματα Μεταλλείων |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αναλογική βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Σειρά Sauer PV23 |
| Εφαρμογή | Γεωργικές μηχανές, κατασκευαστικές μηχανές |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου ροής υδραυλικής αντλίας, βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
| Συμβατή αντλία | Υδραυλική αντλία HAWE |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ 80 ℃ |
| Εφαρμογή | Επισκευή δομικών μηχανημάτων, Επισκευή εμβόλου αντλίας |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βοηθητική εμβολοφόρο αντλία, υδραυλική πιλοτική αντλία |
| Βάρος | 3.1 kg |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντος | Κριοί υδραυλικών κυλίνδρων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Hydraulic Ram, Harvest Hydraulic Cylinder |
| Συμβατά μοντέλα | Τρύγος, Φορτηγά Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επιφανειακή επεξεργασία | σκληρή επιχρωμίωση |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 15 mL/r |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |