| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Precyzyjne cylindry hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne rolnicze |
| Tworzywo | Stal |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Średnica otworu | 10-80 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder ciągnika, cylinder Kuboty |
| Tworzywo | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Aplikacja | Ciągniki kołowe, maszyny rolnicze |
| Średnica zewnętrzna | 50-200 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Mocowanie cylindrów hydraulicznych, elementów cylindrów hydraulicznych |
| Aplikacja | Wywrotka, maszyny rolnicze |
| Scena | Możliwość dostosowania |
| Tworzywo | Q345B, 45# |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| naprawa cylindrów hydraulicznych | 20 mm-220 mm, konfigurowalny |
| Tłok | 45# stal |
| Rura | 20# stal |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, cylinder hydrauliczny ze stali nierdzewnej, cylind |
| Gwarancja | 1 rok |
| Personalizacja | Tak |
| Odpowiedni | Maszyny rolnicze |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylinder olejowy łyżki, siłownik hydrauliczny ciągnika, siłownik hydrauliczny wózka widłowego |
| Temperatura pracy | -40*C do 0 +120C |
| Kolor farby | Żółty, Możliwość dostosowania |
| Rura | 20# stal |
| Nazwa produktu | Siłowniki hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder hydrauliczny ze stali nierdzewnej, cylinder hydrauliczny do zbiorów |
| Kompatybilne modele | Zbiory, ciężarówki rolnicze maszyny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Tryb pracy | Podwójne aktorstwo |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do wywrotek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, cylinder hydrauliczny, cylinder dwustronnego dział |
| Tworzywo | Aluminium, żeliwo, stal 45mnb, stal nierdzewna |
| Ciśnienie | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Siłownik hydrauliczny typu push-pull |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylinder hydrauliczny, cylinder rolniczy |
| Aplikacja | Maszyna do sadzenia, maszyny rolnicze |
| Interfejs montażowy | Mocowanie Trunnion, Clevis Mountor Inne |
| Obróbka powierzchni | Chromowane poszycie |