| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Precisie hydraulische cilinders, hydraulische landbouwcilinder |
| Materiaal | Staal |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Boringdiameter | 10-80 mm of aangepast |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Trekkercilinder, Kubota-cilinder |
| Materiaal | Hoogwaardig staal |
| Sollicitatie | Tractoren op wielen, landbouwmachines |
| Buitendiameter | 50-200 mm of aangepast |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders bevestigen, hydraulische cilindercomponenten |
| Sollicitatie | Kipper, landbouwmachines |
| Fase | Aanpasbaar |
| Materiaal | Q345B、45# |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| reparatie van hydraulische cilinders | 20 mm - 220 mm, aanpasbaar |
| Zuiger | 45# staal |
| Buis | 20# staal |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | enkel- en dubbelwerkende cilinders, roestvrijstalen hydraulische cilinder, oliecilinder |
| Garantie | 1 jaar |
| Maatwerk | Ja |
| Van toepassing | Landbouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | emmeroliecilinder, hydraulische cilinder van tractor, hydraulische cilinder van vorkheftruck |
| Bedrijfstemperatuur | -40*C t/m +120C |
| Verfkleur | Geel, klantgericht |
| Buis | 20# staal |
| Productnaam | Hydraulische cilinderrammen |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische cilinder van roestvrij staal, hydraulische cilinder van de oogst |
| Compatibele modellen | Oogst, vrachtwagen landbouwmachines |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Bedrijfsmodus | Dubbel handelen |
| Productnaam | Hydraulische cilinders van dumptrucks |
|---|---|
| Sleutelwoorden | enkel- en dubbelwerkende cilinders, hydrauliekcilinder, dubbelwerkende cilinder |
| Materiaal | Aluminium, gietijzer, 45mnb staal, roestvrij staal |
| Druk | Aangepast |
| Kleur | Aangepast |
| Productnaam | balans hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrauliekcilinder, landbouwcilinder voor landbouwbedrijven |
| Sollicitatie | Plantmachine, landbouwmachines |
| Montage-interface | Tapmontage, gaffelmontage of andere |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |