| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικοί κύλινδροι ακριβείας, υδραυλικός κύλινδρος αγροκτήματος |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εφαρμογή | Γεωργικά μηχανήματα |
| Διάμετρος οπής | 10- 80mm ή Custom |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κύλινδρος τρακτέρ, κύλινδρος Kubota |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής αντοχής |
| Εφαρμογή | Τροχοφόροι Τρακτέρ, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Εξωτερική διάμετρος | 50-200mm ή Custom |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Στερέωση υδραυλικών κυλίνδρων, εξαρτήματα υδραυλικών κυλίνδρων |
| Εφαρμογή | Ανατρεπόμενο Φορτηγό, Αγροτικά Μηχανήματα |
| Στάδιο | Προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Q345B, 45# |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδροκύλινδροι, μονοκύλινδροι και διπλής δράσης, επισκευή υδραυλικών κυλίνδρων |
| επισκευή υδραυλικού κυλίνδρου | 20mm--220mm, Προσαρμόσιμο |
| Εμβολο | 45# χάλυβα |
| Σωλήνας | 20# χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | κύλινδροι μονής και διπλής ενέργειας, υδραυλικός κύλινδρος από ανοξείδωτο χάλυβα, κύλινδρος λαδιού |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Εφαρμόσιμος | Γεωργικά μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | κύλινδρος λαδιού κάδου, υδραυλικός κύλινδρος τρακτέρ, υδραυλικός κύλινδρος περονοφόρου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40*C t0 +120C |
| Χρώμα βαφής | Κίτρινος, εξατομικεύσιμος |
| Σωλήνας | 20# χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος | Κριοί υδραυλικών κυλίνδρων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος από ανοξείδωτο χάλυβα, υδραυλικός κύλινδρος συγκομιδής |
| Συμβατά μοντέλα | Τρύγος, Φορτηγά Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τρόπος λειτουργίας | Διπλής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικοί κύλινδροι ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | κύλινδροι μονής και διπλής δράσης, υδροκύλινδρος, κύλινδρος διπλής ενέργειας |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Χυτοσίδηρος, Χάλυβας 45 mnb, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πίεση | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | αντιφατικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | κύλινδρος hyd, αγροτικός γεωργικός κύλινδρος |
| Εφαρμογή | Φυτευτικό Μηχάνημα, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Διασύνδεση στερέωσης | Trunnion Mount, Clevis Mountor Άλλο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Επιμετάλλωση |