| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hassas Hidrolik Silindirler, Çiftlik Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | Çelik |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Delik Çapı | 10- 80mm veya Özel |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör Silindiri, Kubota Silindiri |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli çelik |
| Başvuru | Tekerlekli Traktörler, Tarım Makinaları |
| Dış çap | 50-200mm veya Özel |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindirlerin Sabitlenmesi、Hidrolik Silindir Bileşenleri |
| Başvuru | Damperli Kamyon、Tarım Makineleri |
| Sahne | Özelleştirilebilir |
| Malzeme | Q345B, 45# |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| hidrolik silindir tamiri | 20mm--220mm, Özelleştirilebilir |
| Frekans sürücüsü | 45# çelik |
| Tüp | 20 # çelik |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | tek ve çift etkili silindirler, paslanmaz çelik hidrolik silindir, yağ silindiri |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özelleştirme | Evet |
| Uygulanabilir | Tarım Makineleri |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kova yağ silindiri, traktör hidrolik silindiri, forklift hidrolik silindiri |
| Çalışma Sıcaklığı | -40*C t0 +120C |
| Boya rengi | Sarı, Özelleştirilebilir |
| Tüp | 20 # çelik |
| Ürün adı | Hidrolik Silindir Ramları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Hidrolik Silindir, Hasat Hidrolik Silindiri |
| Uyumlu modeller | Hasat, Kamyon Tarım Makinaları |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Çalışma modu | Çift oyunculuk |
| Ürün adı | Damperli Kamyon Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir, çift etkili silindir |
| Malzeme | Alüminyum, Dökme Demir, 45mnb Çelik, Paslanmaz Çelik |
| Basınç | Özelleştirilmiş |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | itme çekme hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik silindir, çiftlik tarım silindiri |
| Başvuru | Ekim Makinası, Tarım Makinaları |
| Montaj Arayüzü | Muylu Dağı, Clevis Dağı veya Diğer |
| Yüzey işleme | Krom kaplama |