| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| Pierścień uszczelniający | znana chińska marka lub marka międzynarodowa |
| Podstawa cylindra | 20# stal |
| tłoczysko | Stal chromowana 45# |
| Nazwa produktu | Cylinder wielostopniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny siłownik podnoszenia, Cylinder łuparki do drewna |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Spawane cylindry hydrauliczne, mocowanie cylindrów hydraulicznych |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Kolor | Czarny, żółty, czerwony, niebieski, niestandardowy |
| Certyfikaty zgodności | ROHS |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłowniki 3-punktowego układu zawieszenia, Siłowniki przechyłu |
| Aplikacja | Rolniczy siłownik hydrauliczny |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Logo | Tak |
| Nazwa produktu | Siłowniki hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, cylinder hydrauliczny do zbiorów |
| Kompatybilne modele | Zbiory, ciężarówki rolnicze maszyny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Obróbka powierzchni | Twarde chromowanie |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Precyzyjne cylindry hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne rolnicze |
| Tworzywo | Stal |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Średnica otworu | 10-80 mm lub niestandardowe |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder teleskopowy, mały cylinder hydrauliczny |
| Aplikacja | Ciągniki/maszyny budowlane |
| Tworzywo | Q345B, 45 #, konfigurowalny |
| Typ mocowania | Kolczyki, kołnierz itp. Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Mały cylinder hydrauliczny, siłownik hydrauliczny |
| Tworzywo | 20 stali |
| Interfejs montażowy | Mocowanie czopowe lub inne |
| Ciśnienie robocze | 16-25 MPa |