| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| Mühür yüzüğü | ünlü Çin markası veya uluslararası marka |
| Silindir tabanı | 20 # çelik |
| Piston kolu | krom kaplama45# çelik |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Kaldırma Silindiri, Kütük Ayırıcı Silindir |
| Bore Dia | Gelenek |
| Çubuk çapı | Gelenek |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Ürün Adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kaynaklı Hidrolik Silindirler, Sabitlemeli Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Kazı makineleri, inşaat makineleri |
| Renk | Siyah, Sarı, Kırmızı, Mavi, Özel |
| Uyumluluk Sertifikaları | ROHS |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 3 Nokta Askı Silindirleri, Eğim silindirleri |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Aktüatör |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Logo | Evet |
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir Ramları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram, Hasat Hidrolik Silindiri |
| Uyumlu Modeller | Hasat, Kamyon Tarım Makinaları |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yüzey işleme | Sert Krom Kaplama |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hassas Hidrolik Silindirler, Çiftlik Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | Çelik |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Delik Çapı | 10- 80mm veya Özel |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Teleskopik Silindir、Küçük Hidrolik Silindir |
| Başvuru | Traktör/İnşaat Makinaları |
| Malzeme | Q345B、45#、Özelleştirilebilir |
| Montaj Tipi | Küpe, Flanş vb. Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Küçük Hidrolik Silindir, Hidrolik Ram Silindiri |
| Malzeme | 20 çelik |
| Montaj Arayüzü | Muylu Montajı veya Diğer |
| Çalışma Basıncı | 16-25Mpa |