| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| Zegelring | beroemd Chinees merk of internationaal merk |
| De basis van de cilinder | 20# staal |
| Zuigerstang | verchroomd 45# staal |
| Productnaam | Meertrapscilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische hefcilinder, cilinder voor houtkloof |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gelaste hydraulische cilinders, bevestiging van hydraulische cilinders |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Kleur | Zwart, geel, rood, blauw, aangepast |
| Nalevingscertificatie | ROHS |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | 3-punts hefcilinders, kantelcilinders |
| sollicitatie | Landbouw hydraulische actuator |
| materiaal | 45#/Aangepast |
| Logo | Ja |
| Productnaam | Hydraulische cilinderrammen |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ram, hydraulische oogstcilinder |
| Compatibele modellen | Oogst, vrachtwagen landbouwmachines |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Oppervlaktebehandeling | hard chroomplateren |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Precisie hydraulische cilinders, hydraulische landbouwcilinder |
| Materiaal | Staal |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Boringdiameter | 10-80 mm of aangepast |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Telescopische cilinder, kleine hydraulische cilinder |
| Sollicitatie | Tractor/bouwmachines |
| Materiaal | Q345B、45#、Aanpasbaar |
| Montagetype | Oorbel, flens, enz., aanpasbaar |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kleine hydraulische cilinder, hydraulische ramcilinder |
| Materiaal | 20 staal |
| Montage-interface | Tapmontage of anders |
| Werkdruk | 16-25Mpa |