| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Wspornik pompy hydraulicznej typu L |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wspornik L pompy hydraulicznej, Wspornik L mocowania pompy hydraulicznej koparki |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -35°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Proporcjonalny zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy |
| Tworzywo | Odlew/żeliwo sferoidalne, stal, brąz i inne |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A6VM |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Proporcjonalny zawór sterujący pompy hydraulicznej |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Sauera PV23 |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze, maszyny budowlane |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Garnitur dla | Pompa serii Rexroth A10VO |
| Jakość | Najlepsza jakość |
| Typ | Zawór sterujący |
| Moc | Hydrauliczny |
| Nazwa produktu | Lekki wspornik pompy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wspornik pompy hydraulicznej, aluminiowa osłona dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | typy hydraulicznych pomp zębatych, wysokociśnieniowa hydrauliczna pompa zębata, hydrauliczna pompa z |
| Maksymalne ciśnienie znamionowe | 245 barów |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, pompa zębata Parker |
| Aplikacja | maszyny budowlane, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Gwarancja | 12 miesięcy |