| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | L-type hydraulische pompbeugel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische pomp L-beugel, Graafmachine hydraulische pomp montage L-beugel |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -35°C tot 80°C |
| countryOfOrigin | China |
| Productnaam | Proportionele regelklep voor hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Klep van de pompcontrole |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer, staal, brons en andere |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A6VM-serie |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Proportionele regelklep voor hydraulische pomp |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Sauer PV23-serie |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, bouwmachines |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Pak voor | Rexroth A10VO-serie pomp |
| Kwaliteit | De beste kwaliteit |
| Type | Regelklep |
| Stroom | Hydraulisch |
| Productnaam | Lichtgewicht pompbeugel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Beugel voor hydraulische pomp, aluminium belafdekking |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -36°C tot 80°C |
| countryOfOrigin | China |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | soorten hydraulische tandwielpompen, hydraulische hogedruktandwielpomp, rexroth hydraulische tandwie |
| Maximale nominale druk | 245bar |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, Parker tandwielpomp |
| Sollicitatie | bouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 12 maanden |