| Productnaam | Het Blok van de hydraulische Pompcilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Aftermarket hydraulische pomponderdelen, Danfoss-zuigerpompreserveonderdelen |
| Waranty | 6-12 maanden |
| Materiaal | Ijzer |
| Stroom | Stroom |
| Productnaam | Drukregelklep hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | rexroth pompregelklep |
| Sollicitatie | Bouwmachines, bouwmachines, pompreparatie |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| MOQ | Geen MOQ voor kous |
| Productnaam | Hydraulische belbehuizing |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Beugel voor hydraulische pomp, aluminium belafdekking |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -36°C tot 80°C |
| countryOfOrigin | China |
| Productnaam | Motorsteun |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische pompbeugel, gietijzeren beugel |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -36°C tot 80°C |
| countryOfOrigin | China |
| Nominale druk | 20 MPa |
|---|---|
| Installatiemodus | Flens montage |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 36*20*18 |
| Tandflank | Rechte tand |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |