| Nazwa produktu | Blok cylindrów pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, części zamienne do pomp tłokowych Danfoss |
| Waranty | 6-12 miesięcy |
| Tworzywo | Żelazo |
| Moc | Moc |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący ciśnieniem pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy Rexroth |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, Maszyny budowlane, Naprawa pomp |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| MOQ | Brak MOQ dla pończoch |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wspornik pompy hydraulicznej, aluminiowa osłona dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Wspornik silnika |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wspornik pompy hydraulicznej, wspornik żeliwny |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Ciśnienie znamionowe | 20mpa |
|---|---|
| Tryb instalacji | Montaż kołnierza |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 36*20*18 |
| Bok zęba | Prosty ząb |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |