| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata parkera, rotacyjna pompa zębata, żeliwna pompa zębata |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Aplikacja | Koparko-ładowarki |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa dzwonu hydraulicznego, pokrywa dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -35°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa kołnierzowa, żeliwna pokrywa dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa kołnierzowa, pokrywa dzwonu |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -35°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Obudowa dzwonu hydraulicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Obudowa kołnierzowa, aluminiowa pokrywa dzwonka |
| Gwarancja | 1 Years |
| Zakres temperatur | -36°C do 80°C |
| kraj pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, zewnętrzna pompa zębata |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, pompa zębata Parker |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne (wywrotki, dźwigi, zamiatarki), maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa koparki, pompa tłokowa osiowa |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, maszyny górnicze, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Struktura | Tłok osiowy |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | pompa dwubiegowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa zębata PTO/hydrauliczna pompa oleju przekładniowego z przekładnią obrotową |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Cechy | Niezawodny/łatwy w obsłudze |
| Zgodny | Volvo kopator |