| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Parker dişli pompa, döner dişli pompa, dökme demir dişli pompa |
| Malzeme | İyi |
| Başvuru | Kazıcı Yükleyici |
| Garanti Süresi | 1 Yıl |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Zil Muhafazası, Zil Kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -35°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Flanş muhafazası, Dökme demir Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Flanş muhafazası, Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -35°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Flanş muhafazası, Alüminyum Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Parker Dişli Pompa |
| Başvuru | Mühendislik araçları (damperli kamyonlar, vinçler, yol süpürücüler), tarım makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Garanti | 12 ay |
| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Ürün adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa, parker dişli pompa, pompa dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Malzeme | İyi |
| Ürün adı | çift dişli pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | PTO dişli pompa/döner dişli hidrolik dişli yağı pompası |
| Malzeme | İyi |
| Özellikler | Güvenilir/Kullanımı Kolay |
| Uyumlu | Volvo Excavator |