| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία με γρανάζια parker, περιστροφική γραναζωτή αντλία, αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εφαρμογή | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Περίοδος Εγγύησης | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό περίβλημα καμπάνας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικό περίβλημα καμπάνας, κάλυμμα καμπάνας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εύρος θερμοκρασίας | -35°C έως 80°C |
| countryOfOrigin | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό περίβλημα καμπάνας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Περίβλημα φλάντζας, κάλυμμα καμπάνας από χυτοσίδηρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εύρος θερμοκρασίας | -36°C έως 80°C |
| countryOfOrigin | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό περίβλημα καμπάνας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Περίβλημα φλάντζας, κάλυμμα καμπάνας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εύρος θερμοκρασίας | -35°C έως 80°C |
| countryOfOrigin | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό περίβλημα καμπάνας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Περίβλημα φλάντζας, κάλυμμα καμπάνας αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εύρος θερμοκρασίας | -36°C έως 80°C |
| countryOfOrigin | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| εφαρμογή | Μηχανικά Οχήματα, Γεωργικά Μηχανήματα |
| υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία Parker |
| εφαρμογή | Μηχανικά οχήματα (ανατρεπόμενα φορτηγά, γερανοί, οδοκαθαριστές), γεωργικά μηχανήματα |
| υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος αντλία εκσκαφέα, αξονική εμβόλων αντλία |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Μεταλλείων, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Δομή | Αξιακό έμβολο |
| Όνομα προϊόντος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική γραναζωτή αντλία, γραναζωτή αντλία parker, γραναζωτή αντλία pompa |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | διπλή αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντλία λαδιού μετάδοσης κίνησης PTO/αντλία λαδιού υδραυλικού κιβωτίου ταχυτήτων |
| υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χαρακτηριστικά | Αξιόπιστο/Εύκολο στη λειτουργία |
| Σύμφωνος | Εκσκαφέας Volvo |