| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Στήριγμα υδραυλικής αντλίας τύπου L |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Στήριγμα L υδραυλικής αντλίας, Στήριγμα L στήριξης υδραυλικής αντλίας εκσκαφέα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εύρος θερμοκρασίας | -35°C έως 80°C |
| countryOfOrigin | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Αναλογική βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου αντλιών |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος, Χάλυβας, Μπρούτζος και άλλα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Σειρά Rexroth A6VM |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αναλογική βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Σειρά Sauer PV23 |
| Εφαρμογή | Γεωργικές μηχανές, κατασκευαστικές μηχανές |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Κοστούμι για | Αντλία της σειράς Rexroth A10VO |
| Ποιότητα | Καλύτερη ποιότητα |
| Τύπος | Βαλβίδα ελέγχου |
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Όνομα προϊόντος | Ελαφρύς βραχίονας αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Στήριγμα υδραυλικής αντλίας, κάλυμμα καμπάνας αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εύρος θερμοκρασίας | -36°C έως 80°C |
| countryOfOrigin | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | τύποι αντλιών υδραυλικών γραναζιών, υδραυλική γραναζωτή αντλία υψηλής πίεσης, υδραυλική γραναζωτή αν |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | 245 bar |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία Parker |
| Εφαρμογή | μηχανήματα κατασκευών, γεωργικά μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εγγύηση | 12 μήνες |