| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün adı | L tipi hidrolik pompa braketi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik pompa L braketi, Ekskavatör hidrolik pompa montajı L braketi |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -35°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Oransal Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pompa Kontrol Vanası |
| Malzeme | Dökme/Sfero, Çelik, Bronz ve Diğerleri |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A6VM Serisi |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Oransal Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Sauer PV23 Serisi |
| Başvuru | Tarım Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Takım Elbise | Rexroth A10VO Serisi Pompa |
| Kalite | En iyi kalite |
| Tip | Kontrol Vanası |
| Güç | Hidrolik |
| Ürün adı | Hafif Pompa Braketi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Braketi, Alüminyum Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa çeşitleri, yüksek basınçlı hidrolik dişli pompa, rexroth hidrolik dişli pompa |
| Maksimum nominal basınç | 245bar |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız Aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Parker Dişli Pompa |
| Başvuru | inşaat makineleri, tarım makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Garanti | 12 ay |