| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Silindir Bloğu |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Satış Sonrası Hidrolik Pompa Parçaları、Danfoss Pistonlu Pompa Yedekleri |
| Waranty | 6-12 ay |
| Malzeme | Ütü |
| Güç | Güç |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Basınç Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | rexroth pompa kontrol vanası |
| Başvuru | İnşaat Makineleri, İnşaat Makineleri, Pompa Tamiri |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Adedi | Stoklama için MOQ yok |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Braketi, Alüminyum Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Motor braketi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Braketi, Dökme Demir Braket |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Nominal Basınç | 20mpa |
|---|---|
| Kurulum modu | Flanş montajı |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 36*20*18 |
| Diş Yan Tarafı | Düz Diş |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |