| Όνομα προϊόντος | Φραγμός κυλίνδρων υδραυλικών αντλιών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας aftermarket, ανταλλακτικά εμβόλων αντλιών Danfoss |
| Πρακομμένος | 6-12 μηνών |
| Υλικό | Σίδερο |
| Εξουσία | Εξουσία |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα ελέγχου πίεσης υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βαλβίδα ελέγχου αντλίας rexroth |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Κατασκευών, Επισκευή Αντλιών |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| MOQ | Χωρίς MOQ για κάλτσες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό περίβλημα καμπάνας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Στήριγμα υδραυλικής αντλίας, κάλυμμα καμπάνας αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εύρος θερμοκρασίας | -36°C έως 80°C |
| countryOfOrigin | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Υποστήριγμα μηχανών |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Στήριγμα υδραυλικής αντλίας, στήριγμα από χυτοσίδηρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εύρος θερμοκρασίας | -36°C έως 80°C |
| countryOfOrigin | Κίνα |
| Ονομαστική πίεση | 20 mpa |
|---|---|
| Λειτουργία εγκατάστασης | Στήριξη φλάντζας |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 36*20*18 |
| Πλαίσιο δοντιού | Ίσιο δόντι |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |