| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Parker tandwielpomp, roterende tandwielpomp, gietijzeren tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Sollicitatie | Buitenschaafmachine |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Productnaam | Hydraulische belbehuizing |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische belbehuizing, belafdekking |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -35°C tot 80°C |
| countryOfOrigin | China |
| Productnaam | Hydraulische belbehuizing |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Flenshuis, gietijzeren belafdekking |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -36°C tot 80°C |
| countryOfOrigin | China |
| Productnaam | Hydraulische belbehuizing |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Flensbehuizing, belafdekking |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -35°C tot 80°C |
| countryOfOrigin | China |
| Productnaam | Hydraulische belbehuizing |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Flensbehuizing, aluminium belafdekking |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -36°C tot 80°C |
| countryOfOrigin | China |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, Parker tandwielpomp |
| sollicitatie | Technische voertuigen (dumpers, kranen, veegmachines), landbouwmachines |
| materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Graafmachinezuigerpomp, axiale zuigerpomp |
| Sollicitatie | Bouwmachines, mijnbouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Structuur | Axial zuiger |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | dubbele toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | PTO-tandwielpomp/hydraulische oliepomp met roterende tandwieloverbrenging |
| materiaal | Gietijzer |
| Functies | Betrouwbaar/eenvoudig te bedienen |
| Verenigbaar | Volvo -graafmachine |