| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Mały cylinder hydrauliczny, siłownik hydrauliczny |
| Tworzywo | 20 stali |
| Interfejs montażowy | Mocowanie czopowe lub inne |
| Ciśnienie robocze | 16-25 MPa |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny o dużej wytrzymałości, cylindry spawane Cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Kolor | Czerwony, czarny, żółty, czerwony, niestandardowe |
| Aplikacja | Maszyna do rowów, maszyna rolnicza |
| Nazwa produktu | Siłowniki hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny wózka widłowego |
| Tworzywo | Stal o dużej gęstości |
| Obróbka powierzchni | Powłoka elektroforetyczna |
| Tryb pracy | Podwójne działanie lub teleskop |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący ciśnieniem pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy Rexroth |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, Maszyny budowlane, Naprawa pomp |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| MOQ | Brak MOQ dla pończoch |