| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μικρός υδραυλικός κύλινδρος, υδραυλικός κύλινδρος κριού |
| Υλικό | 20 χάλυβας |
| Διασύνδεση στερέωσης | Βάση Trunnion ή Άλλο |
| Πίεση εργασίας | 16-25Mpa |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος βαρέως τύπου, συγκολλημένοι κύλινδροι υδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο, Κίτρινο, Κόκκινο, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Σκαπτικό Μηχάνημα, Γεωργικό Μηχάνημα |
| Όνομα προϊόντος | Κριοί υδραυλικών κυλίνδρων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Hydraulic Ram Cylinder, Forklift Hydraulic Cylinder |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής πυκνότητας |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ηλεκτροφορητικό επίστρωμα |
| Λειτουργία λειτουργίας | Διπλής δράσης ή τηλεσκόπιο |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλική πιλοτική αντλία, βοηθητική πιλοτική αντλία |
| Βέλτιστη ταχύτητα | 1500-2500 r/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| MOQ | 1 |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα ελέγχου πίεσης υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βαλβίδα ελέγχου αντλίας rexroth |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Κατασκευών, Επισκευή Αντλιών |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| MOQ | Χωρίς MOQ για κάλτσες |