| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Küçük Hidrolik Silindir, Hidrolik Ram Silindiri |
| Malzeme | 20 çelik |
| Montaj Arayüzü | Muylu Montajı veya Diğer |
| Çalışma Basıncı | 16-25Mpa |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ağır Hizmet Tipi Hidrolik Silindir, Kaynaklı Silindirler Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı, Kırmızı, Özel |
| Başvuru | Kanal Açma Makinesi, Tarım Makinesi |
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir Ramları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram Silindiri, Forklift Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Çelik |
| Yüzey işleme | Elektroforetik Kaplama |
| Çalışma modu | Çift Etkili veya Teleskop |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pilot Pompa, yardımcı pilot pompa |
| Optimum hız | 1500-2500 dev/dak |
| Renk | Gümüş |
| Adedi | 1 |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Basınç Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | rexroth pompa kontrol vanası |
| Başvuru | İnşaat Makineleri, İnşaat Makineleri, Pompa Tamiri |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Adedi | Stoklama için MOQ yok |