| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kleine hydraulische cilinder, hydraulische ramcilinder |
| Materiaal | 20 staal |
| Montage-interface | Tapmontage of anders |
| Werkdruk | 16-25Mpa |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zwaar uitgevoerde hydraulische cilinder, gelaste cilinders Hydraulische cilinders |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
| Kleur | Rood, zwart, geel, rood, aangepast |
| Sollicitatie | Slootmachine, landbouwmachine |
| Productnaam | Hydraulische cilinderrammen |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische cilinder voor vorkheftrucks |
| Materiaal | Staal met hoge dichtheid |
| Oppervlaktebehandeling | Elektroforetische deklaag |
| Werkmodus | Dubbelwerkend of telescoop |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Drukregelklep hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | rexroth pompregelklep |
| Sollicitatie | Bouwmachines, bouwmachines, pompreparatie |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| MOQ | Geen MOQ voor kous |