| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| naprawa cylindrów hydraulicznych | 20 mm-220 mm, konfigurowalny |
| Tłok | 45# stal |
| Rura | 20# stal |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne glebogryzarki, brony Cylindry hydrauliczne |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niebieski/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny koparki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder koparki, cylinder mini koparki |
| Aplikacja | Koparki gąsienicowe Siłowniki hydrauliczne, Koparko-ładowarki Siłowniki hydrauliczne |
| Zgodny | 100% wymienne |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niebieski/niestandardowy |
| Nazwa produktu | cylinder koparki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder wysięgnika, Cylinder ramienia |
| Aplikacja | Koparki gąsienicowe Siłowniki hydrauliczne, Koparko-ładowarki Siłowniki hydrauliczne |
| Zgodny | 100% wymienne |
| Kolor | Czarny/żółty Niestandardowy |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder ciągnika, cylinder kombajnu |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny podnoszenia/cylinder hydrauliczny układu kierowniczego |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |