| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδροκύλινδροι, μονοκύλινδροι και διπλής δράσης, επισκευή υδραυλικών κυλίνδρων |
| επισκευή υδραυλικού κυλίνδρου | 20mm--220mm, Προσαρμόσιμο |
| Εμβολο | 45# χάλυβα |
| Σωλήνας | 20# χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Tillers Hydraulic Cylinders、harrows Hydraulic Cylinders |
| Εφαρμογή | Αγροϋδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | 45#/Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Μπλε/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος εκσκαφέα |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος εκσκαφέα, Μίνι κύλινδρος εκσκαφέα |
| Εφαρμογή | Tracked Excavators Hydraulic cylinders、 Backhoe Loaders Υδραυλικοί κύλινδροι |
| Σύμφωνος | 100% Εναλλάξιμα |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Μπλε/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Κύλινδρο εκσκαφέα |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος μπούμας, κύλινδρος βραχίονα |
| Εφαρμογή | Tracked Excavators Hydraulic cylinders、 Backhoe Loaders Υδραυλικοί κύλινδροι |
| Σύμφωνος | 100% Εναλλάξιμα |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο Custom |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος τρακτέρ, κύλινδρος θεριζοαλωνιστικής μηχανής |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος ανύψωσης/υδραυλικός κύλινδρος διεύθυνσης |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |