| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| reparatie van hydraulische cilinders | 20 mm - 220 mm, aanpasbaar |
| Zuiger | 45# staal |
| Buis | 20# staal |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders van frezen, hydraulische cilinders van eggen |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/blauw/aangepast |
| Productnaam | Graafmachine hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Graafmachinecilinder, minigraafmachinecilinder |
| Sollicitatie | Rupsgraafmachines Hydraulische cilinders, Graaflaadmachines Hydraulische cilinders |
| Verenigbaar | 100% uitwisselbaar |
| Kleur | Zwart/geel/rood/blauw/aangepast |
| Productnaam | Gravingsmachinecilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Giekcilinder, armcilinder |
| Sollicitatie | Rupsgraafmachines Hydraulische cilinders, Graaflaadmachines Hydraulische cilinders |
| Verenigbaar | 100% uitwisselbaar |
| Kleur | Zwart/GeelAangepast |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Tractorcilinder, oogstmachinecilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinder heffen/hydraulische stuurcilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |