| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| hidrolik silindir tamiri | 20mm--220mm, Özelleştirilebilir |
| Frekans sürücüsü | 45# çelik |
| Tüp | 20 # çelik |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Yekeler Hidrolik Silindirler、tırmıklar Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Mavi/Özel |
| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindiri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ekskavatör Silindiri, Mini Ekskavatör Silindiri |
| Başvuru | Paletli Ekskavatörler Hidrolik silindirler、 Kazıcı Yükleyiciler Hidrolik silindirler |
| Uyumlu | %100 Değiştirilebilir |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Mavi/Özel |
| Ürün adı | ekskavatör silindiri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Bom Silindiri, Kol Silindiri |
| Başvuru | Paletli Ekskavatörler Hidrolik silindirler、 Kazıcı Yükleyiciler Hidrolik silindirler |
| Uyumlu | %100 Değiştirilebilir |
| Renk | Siyah/SarıÖzel |
| Ürün adı | Damperli Kamyonlar Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Traktör silindiri, biçerdöver silindiri |
| İnme uzunluğu | 5cm-100000mm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 18MPa~22MPa |
| Ürün adı | Damperli Kamyonlar Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kaldırma Hidrolik Silindiri/Direksiyon Hidrolik Silindiri |
| İnme uzunluğu | 5cm-100000mm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 18MPa~22MPa |